از استقبال خوب شما بسیار سپاسگزاریم

دکتر محمدی فر، در جمع فارغ‌التحصیلان:

یکی از مهم ترین مشکلات جوانان نسل حاضر، توهم تلاش در درس و زندگی است

به گفته روابط عمومی شرکت دانش‌بنیان آروین مروارید اردیبهشت، در پی بازدید تعدادی از دانشجویان از شرکت آروین مروارید اردیبهشت و با هدف آشنایی بیشتر با شرکت های دانش بنیان و نرم افزار انار  در تاریخ 27 خرداد 1400 جلسه‌ای با حضور دکتر محمدی فر با هدف همفکری به رفع مشکلات جوانان تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر محمدی فر توضیحاتی راجع به رشته‌های مختلف دانشگاهی و همین‌طور انتظاراتی که جامعه از فارغ‌التحصیلان رشته های مختلف دارد را بیان نمودند.

بعد از توضیحات دکتر محمدی فر، دانشجویان از مشکلات و دغدغه‌های خود بعد از فارغ‌التحصیلی صحبت کردند و از دکتر محمدی فر درخواست به میان گذاشتن تجربیات و دانش ایشان را برای راه‌اندازی کسب‌وکار خواستار شدند.

دکتر محمدی فر بعد از شنیدن تمام صحبت‌های اعضای حاضر در جلسه، ضمن قبول قسمتی از صحبت‌ها در مورد مشکلات حاضر در پیش روی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، بر این نکته تأکید داشتند که یکی از مهم ترین مشکلات دانشجویان نسل حاضر، توهم تلاش در درس و زندگی است، به طوریکه اکثر افراد کارهای کوچک را برای خود بزرگ می‌کنند و به این صورت پیش می‌روند که با چند ساعت کار کردن سریع خسته شده و به‌اصطلاح شروع به غر زدن می‌کنند که ما خیلی کار انجام می‌دهیم، در صورتیکه اگر به دلیل موفقیت کشورهایی مثل چین و ژاپن نگاه کنیم می‌بینیم که افراد در آن کشورها با چه تلاش و پشتکاری وظیفه‌ای که به آن‌ها محول شده را به‌خوبی انجام می‌دهند و باعث رشد کشور و در پی آن رشد شخصی خود نیز می‌شوند. دکتر محمدی فر رمز موفقیت افراد را در داشتن 5 ت بیان کردند:

توکل، تخصص و تجربه ، تعهد، تعلق و علاقه، تلاش مداوم

دکتر محمدی فر در انتهای جلسه ضمن تأکید به تلاش مستمر و خسته نشدن افراد از تلاش مداوم، افزایش مهارت و تخصص را از شرط های مهم موفقیت بیان کردند، ایشان دلیل تأکید خود به تلاش بیشتر را اینگونه توضیح فرمودند که با تلاش بیشتر می‌توان ضعف‌هایی که در انجام کارها وجود دارد را برطرف کرد.

دکتر محمدی فر همچنین برای همکاری و کمک بیشتر به حاضرین جلسه، دستور بررسی رایگان ایده‌های ایشان توسط کارشناسان تیم انار را صادر نمودند.